Запрошення в Україну для іноземців

Запрошення в Україну для іноземця в Луцьку – це важливий документ, без якого неможливо отримати візу. Завдяки цьому можна відвідати країну: побачити родичів, працевлаштуватися, подорожувати по Україні. Важливо враховувати, що оформлення запрошення в Україну є вкрай важливим процесом, завдяки якому можна отримати можливість відкрити візу в Україну і таким чином відправитися в довгоочікувану подорож.

Які особливості оформлення запрошення в Україну?

Як тільки іноземець подає прохання про отримання візи в Україну, то державі важливо, щоб в разі необхідності можна було відшукати конкретну людину. Саме для цього і створене запрошення.

Наприклад, якщо цей документ оформляє фізична особа, то людина стає відповідальною за запрошену сторону. З цієї причини обов’язково вказуються паспортні документи обох сторін.

Як оформити запрошення в Україну від юридичних осіб?

Компанії або підприємства можуть з різних причин запрошувати іноземців в Україну. Наприклад, людина буде брати участь в конференції або виникне необхідність в пошуку вузькопрофільного фахівця, який проживає в іншій країні. Серед основних документів, які обов’язково потрібно надати юридичній особі, слід виділити наступні:

  • копія посвідчення особи представника компанії, що займається роботою з іноземцями;
  • копія паспортного документа керівника компанії;
  • квитанція про сплату державного мита;
  • копія паспортного документа запрошеної сторони;
  • документ про освіту іноземця;
  • заяву з проханням на отримання запрошення.

Важливо враховувати, що в залежності від конкретної ситуації список документів може кардинально відрізнятися. З цієї причини рекомендується проконсультуватися з досвідченим юристом.

Як оформити запрошення в Україну від фізичних осіб?

У разі, якщо оформляється запрошення фізичною особою, то процедура оформлення істотно простіше. Достатньо лише надати наступні документи:

  • копія посвідчення особи, що запрошує;
  • заява з проханням про отримання запрошення;
  • копія посвідчення особи іноземця.

Важливо врахувати, щоб всі документи були перекладені державною мовою, а також нотаріально завірені. Щоб процедура пройшла гладко, рекомендується проконсультуватися з фахівцями в Луцьку. Наші експерти завжди готові проконсультувати, допомогти з оформленням має документації, а також забезпечити повний юридичний супровід.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 4,25 из 5)
Loading...
driving under suspension ontario