Шлюб з іноземцем на один день

брак за сутки львов

Шлюб з іноземцем за один день – можливість перед обличчям закону об’єднати двох людей. Ця послуга останнім часом стала неймовірно актуальна. Річ у тому, що шлюб надає масу можливостей. А при реєстрації одруження з іноземцем завжди є ризик, що виникнуть складності при оформленні документів.

Так чому потрібно переживати, якщо можна скористатися допомогою перевірених фахівців в Луцьку? Вони обов’язково проконсультують і зроблять все можливе, щоб допомогти клієнту.

Особливості оформлення шлюбу за добу з іноземцем

Іноземцю в Україні надається 90 днів на те, щоб зробити все заплановане. За цей період необхідно або впоратися з поставленими завданнями або оформити посвідку на проживання.

Якщо людей розділяють держави, то при укладанні шлюбу іноземець може на підставі свідоцтва про укладення акту оформити посвідку на проживання. Важливо враховувати, що при подачі заявки до міграційної служби на оформлення посвідки на проживання, необхідно очікувати 14 робочих днів. І тому немає можливості витрачати місяць на очікування одруження.

З цієї причини настільки вигідною є послуга оформлення одруження за добу. Люди зможуть заощадити свій час і не втрачати нервові клітини.

Що потрібно для реєстрації шлюбу з іноземцем?

Звичайно, важливо враховувати, що не всі мають право на укладення шлюбу. В першу чергу потрібно відзначити, що іноземець повинен перебувати в Україні на законних підставах.

Також майбутні чоловік і дружина повинні бути повнолітніми та дієздатними. Якщо одному з подружжя ще немає 18, але вже виповнилося шістнадцять років, то отримати дозвіл на шлюб можна тільки за рішенням суду. Також обов’язково забороняється за законами України шлюб з двома або більше партнерами.

Найголовніше для отримання даної адміністративної послуги – це наявність зібраного пакета документів. Обов’язково потрібно надати наступні цінні папери:

  • посвідчення особи майбутніх чоловіка і дружини;
  • свідоцтво про розірвання шлюбу в разі, якщо людина раніше вже укладалашлюб і знаходиться в розлученні;
  • заповнену заяву з проханням про укладення шлюбу;
  • квитанція про сплату державного мита.

Важливо враховувати, щоб документи, які надаються іноземцем, обов’язково були перекладені українською мовою, а також були нотаріально зареєстровані в цій країні. З цієї причини важливо звернутися за консультацією до успішних юристів в місті Луцьк.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
driving under suspension ontario