Ідентифікаційний код для іноземця

Ідентифікаційний код для іноземця – це незамінний документ у тому випадку, якщо людина приїжджає в Україну для оформлення бізнесу. Також оформлення коду платника податків обов’язково в разі отримання громадянства або дозволу на працевлаштування. Що особливого в одержанні даного документа для іноземця? Що необхідно для оформлення ідентифікаційного коду в Луцьку?

Для чого іноземцю ідентифікаційний код?

идентификационный код для иностранцев луцкДля того, щоб проводити всілякі фінансові операції на території України, необхідно володіти ідентифікаційним кодом. Він не завжди обов’язковий до оформлення. Але абсолютно незамінний в наступних випадках:

  • офіційне працевлаштування іноземця на території України;
  • реєстрація юридичної особи;
  • становлення приватним підприємцем;
  • оформлення посвідки на проживання;
  • отримання українського підданства.

Також цей документ обов’язково буде потрібним, якщо необхідно увійти до складу засновників підприємства. Або в тому випадку, коли людині потрібно стати акціонером української компанії.

Як оформляється ідентифікаційний номер у Луцьку?

Перше, що повинен зробити іноземець – це зібрати наявний пакет документів і відправитися в відділення податкової служби в Луцьку. Там необхідно знайти певний кабінет, де надають послуги іноземцям. Що необхідно мати при собі?

Найголовніше – це наявність паспортного документа. Він повинен бути переведений на українську мову, а сам переклад бути завіреним нотаріально за всіма вимогами закону.

Людині не обов’язково подавати документи самостійно. Вона може оформити довіреність на свого помічника або представництво для того, щоб їй допомогли впоратися з цією послугою. При цьому іноземець в конкретний момент може перебувати далеко за кордоном української держави.

Якщо довіреність оформлена не на території України, то в такому випадку цей документ потрібно легалізувати. А в деяких ситуаціях необхідним буде переклад на українську мову для того, щоб його прийняли в державному органі.

У разі виникнення складнощів при формуванні ідентифікаційного коду для іноземців найкраще звернутися до перевірених експертів у Луцьку. Наші фахівці завжди готові ретельно проконсультувати і відповісти на всі питання, що цікавлять. Юристи також надають послуги зі збирання необхідних документів, їх перекладу і легалізації в Україні.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
driving under suspension ontario