Довідка про реєстрацію особи громадянином України

Справка о регистрации лица гражданином Украины

Довідка про реєстрацію особи громадянином України – це документ, після отримання якого людина вважається повноправним підданим української держави. Для оформлення довідки необхідно володіти певними підставами, а також пройти процедуру, встановлену законодавством. Як отримати довідку про реєстрацію особи громадянином в Луцьку?

Як отримати довідку про реєстрацію особи громадянином України?

Перше, що повинна зробити кожна людина для надання даної послуги – це оформити заяву з проханням отримати довідку про реєстрацію особи громадянином України. Після цього необхідно звернутися до підрозділу ГТС в Луцьку, щоб надати свою заяву.

У призначений термін представникам інстанції потрібно з’явитися для отримання довідки. Важливо відразу ж перевірити правильність внесення особистих даних.

Бажано з’явитися за документом особисто. Але, в разі виникнення поважних причин довідку можуть забрати:

  • батьки;
  • піклувальники;
  • опікуни.

Важливо, щоб в цьому випадку були пред’явлені паспортні дані, які підтверджують спорідненість з майбутнім громадянином. Також забрати документ зможе інша особа, що має доручення від заявника.

Вартість надання даної послуги складає всього лише сто тридцять сім гривень і сімдесят п’ять копійок. Важливо враховувати, що законом не передбачається пільг, щоб не платити цю суму.

Документи для отримання довідки про реєстрацію особи у Луцьку

Перший документ, який потрібно обов’язково надати, є письмова заява, в якій необхідно вказати детальну інформацію про заявника:

  • номер телефону;
  • місце проживання;
  • ПІБ.

Крім цієї заяви необхідно буде також надати наступне:

  • дві кольорові фотографії стандартного розміру, як на паспорт;
  • квитанція, яка підтверджує оплату вартості послуги.

Важливо враховувати, що як тільки новий громадянин України подає заявку на отримання даної довідки, необхідно обов’язково пред’явити посвідчення особи. При цьому важливо також показати документ, який підтверджує проживання заявника на території України. У певних ситуаціях може бути необхідним ще і текст перекладу документа на українську мову.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
driving under suspension ontario