Юридичні послуги для іноземців

З якими труднощами стикається іноземець при перетині кордону з Україною? Це стосується незнайомих законів, менталітету і в особливості оформлення цінних паперів. Навіщо витрачати свій дорогоцінний час на збір довідок, свідоцтв та відвідування різноманітних інстанцій? Набагато ефективніше доручити це завдання професіоналам юридичної сфери в місті Луцьк.

Які юридичні послуги можуть знадобитися іноземцям?

Як тільки іноземець перетинає кордон з Україною, йому надається дев’яносто днів протягом пів року на те, щоб вирішити свої проблеми і зробити все заплановане. Найчастіше іноземці приїжджають в наступних цілях:

  • побачитися з близькими родичами;
  • туризм;
  • оформлення бізнесу;
  • працевлаштування.

Звичайно, якщо людина хоче залишитися в Україні на більш тривалий термін, то в такому випадку недостатньо буде запропонованого законом терміну. Тоді буде потрібно оформити посвідку на проживання. Для цього необхідно отримати пакет документів і дотримуватися встановлених етапів.

Розібратися у всіх тонкощах цього процесу не в кожного іноземця вийде одразу. Не варто забувати, що на відміну від конкретної ситуації кількість необхідних довідок може відрізнятися. Також всі документи в обов’язковому порядку переводяться на українську мову і реєструються у нотаріуса.

Ми готові проконсультувати кожного іноземця в Луцьку. Надаємо допомогу в отриманні таких послуг:

Кожен клієнт отримає не тільки відповіді на всі питання, що цікавлять, а й комплексний юридичний супровід.

Чому варто скористатися юридичними послугами професіоналів?

Звичайно, кожен іноземець може спробувати самостійно оформити посвідку на проживання. Але в такому випадку потрібно збирати пакет документів, писати заяву, чекати відповіді міграційної служби.

І в разі неправильного оформлення документації, людині буде відмовлено в наданні даної послуги. І тоді потрібно буде робити все заново.

Навіщо ризикувати своїм часом, витрачати сили і нерви? Набагато ефективніше в такому випадку скористатися допомогою експертів, які завжди готові проконсультувати з усіх питань. Досвідчені юристи в Луцьку завжди допоможуть своїм клієнтам та зроблять все можливе, щоб допомогти.

миграционные юристы луцк

юридические услуги для иностранцев луцк

услуги для иностранцев луцк

driving under suspension ontario