Дозвіл на роботу для іноземців

Дозвіл на роботу для іноземця в Луцьку – це важливий документ, який надає можливість кожному іноземцю отримати відмінні умови праці на території України. Без цього документа забороняється працювати, оскільки це буде розцінюватися, як суворе порушення закону. Як оформляється дозвіл на працевлаштування в Луцьку? Які переваги він несе?

Навіщо необхідно оформляти дозвіл на роботу іноземцю?

разрешение на работу луцкЗа кожного працевлаштованого співробітника на території України, держава отримує податки, які витрачаються на пенсії і соціальний захист громадян. З цієї причини так важливо, щоб кожне робоче місце було зареєстровано. Особливо це стосується іноземців.

При цьому не варто забувати про те, що дозвіл на роботу для іноземців відкриває певні переваги. На підставі цього документа людині оформляють дозвіл на проживання в цій країні строком не більше, ніж діє дозвіл на працевлаштування.

Завдяки цьому людина отримає право на законне проживання в цій країні. В даному випадку іноземець зможе вільно пересуватися по території України, а також перетинати кордон, коли йому це буде зручно.

Як оформити дозвіл на працевлаштування в Луцьку?

Важливо враховувати, що займатися оформленням нового співробітника повинен потенційний роботодавець. Для цього потрібно зібрати певний пакет документів і подати його до відповідного відділення міграційної служби в Луцьку:

  • заявастосовно прохання надати дозвіл на роботу;
  • копія посвідчення особи головного представника юридичної особи;
  • фотографії представника;
  • копії паспортного документа потенційного співробітника і його 2 фотографії;
  • квитанція про сплату державного мита;
  • документ про освіту іноземця.

Цей список документів не є точним, оскільки може змінюватися в залежності від певних обставин. Тому настільки важливо буде оформити пакет документів за допомогою відповідних фахівців.

Чому варто звернутися до професіоналів?

Оформлення дозволу на роботу тільки на вигляд здається простою процедурою. Важливо суворо дотримуватися всіх норм при оформленні документів, вони повинні бути точно переведені на українську мову та нотаріально засвідчені.

Це створює проблеми та тимчасові труднощі. Компанії та підприємства в Україні вкрай уважно розраховують витрати свого часу. Тому вони не можуть собі дозволити переробляти оформлення документів або повторно очікувати рішення міграційної служби.

З цієї причини рекомендується звернутися до перевірених експертів у Луцьку, які обов’язково проконсультують, підготують всі необхідні документи, а також зроблять все можливе, щоб допомогти своєму клієнтові.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
driving under suspension ontario