Посвідка на постійне проживання

постоянный вид на жительство львов

Посвідка на постійне проживання (ПМЖ) – бажана мрія кожного іноземного громадянина, який проживає на території України. Отримання цього документа відкриє нові можливості для людини та дозволить істотно спростити їй життя. З якими нюансами зіткнеться фізична особа, перш ніж оформить постійну посвідку на проживання в Луцьку?

Чим відрізняється тимчасова від постійної посвідки на проживання?

постоянный вид на жительство луцкУ цих двох статусів є багато спільного, але вони кардинально відрізняються. Головна відмінність – це термін дії. Посвідка на тимчасове проживання оформляється строком не більше, ніж на один рік, після чого термін необхідно продовжувати.

Якщо людина оформила постійну посвідку на проживання, то цей статус надається їй на все життя. Додатково наявність такого статусу зручна з тієї причини, що не потрібно щорічно оплачувати послугу с оформлення посвідки, а також сплачувати ціну за поліс медичного страхування.

Як оформити посвідку на постійне проживання в Луцьку?

Процедура частково схожа з отриманням тимчасового дозволу на проживання. Іноземцю потрібно надати певний пакет документів, написати заяву про отримання нового статусу, а також своєчасно звернутися до відділення міграційної служби.

Після того, як це було зроблено, залишиться тільки почекати певний час, який дається законом на розгляд такого прохання. Серед основних документів, які потрібно надати, важливо обов’язково виділити наступні цінні папери:

  • документ, що дає право на оформлення посвідки на проживання;
  • посвідчення особи іноземця з перекладом на українську мову;
  • квитанція, що підтверджує оплату державного мита;
  • дві кольорові фотографії;
  • дозвіл на імміграцію.

Важливо, щоб всі документи були легальні на території України. Тільки в цьому випадку заявка буде розглянута відповідним органом. Після розгляду заявки міграційна комісія виносить своє рішення: дозволяє або забороняє певному іноземцю отримання статусу резидента України.

Якщо людині відмовляють у наданні цієї послуги, то обов’язково повідомляється причина, по якій було прийнято це рішення. Після того, як недоліки при оформленні були ліквідовані, можна буде повторно подати документи.

Як отримати дозвіл на імміграцію в Україну в Луцьку?

Даний документ є гарантією того, що на батьківщині у іноземця немає проблем з законом. Тобто він не розшукується, чи не ховається від сплати податків або штрафів.

З цієї причини оформлення дозволу на імміграцію можливо тільки після надання довідки про несудимість. Отримання дозволу на імміграцію можливо, як на території України в спеціальній інстанції, так і за її межами. У такому випадку потрібно звернутися в консульство цієї країни, щоб отримати даний документ.

Складність в оформленні посвідки на постійне проживання важко переоцінити. Це досить трудомісткий процес, який вимагає великої самовіддачі і величезної кількості витраченого часу. Саме тому так важливо скористатися послугами перевірених юристів в Луцьку.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 4,20 из 5)
Loading...
driving under suspension ontario