Реєстрація іноземця підприємцем

регистрация иностранца предпринимателем

Реєстрація іноземця підприємцем – вельми модна послуга, оскільки люди з усього світу приїжджають в Україну для того, щоб відкрити тут свій бізнес. Іноземних громадян приваблює комфортна система оподаткування, тому не дивно, що так багато охочих отримати статус ПП. Які відмінні риси в отриманні важливого документа в Луцьку для іноземців? Які документи потрібно надати потенційному підприємцю, щоб закріпити свій статус?

Особливості надання статусу підприємця в Україні

З кожним роком в Україні стає все більше підприємств, які відкриваються іноземними громадянами. Для цього їм потрібно в першу чергу стати на облік у податкових органах, а після цього отримати відповідний дозвіл.

До того ж іноземний громадянин може вибрати будь-який вид діяльності, ні в чому собі не відмовляючи. Головне, щоб його заняття не суперечило українському законодавству і не несло загрози життю інших людей.

Як проходить реєстрація приватного підприємця іноземця?

Як тільки іноземець вперше опиняється на території України, і він планує оформити власний бізнес, то потрібно обов’язково дотримуватися певної інструкції. Важливо виконувати конкретні етапи:

  • оформити ідентифікаційний код платника податків;
  • провести реєстрацію свого місця проживання;

Важливо враховувати, що особа, яка перебуває на території України на законних підставах, зобов’язана зареєструвати своє місце проживання протягом десяти днів.

Тільки після цих підготовчих процедур можна буде зібрати пакет документів і звернутися в податкову службу. Слід мати при собі наступні цінні папери:

  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
  • квитанція, яка підтверджує внесення реєстраційного збору підприємцем;
  • завірений нотаріусом дозвіл батьків у разі, якщо особі тільки виповнилося шістнадцять років;
  • паспорт іноземного громадянина;
  • правильно заповнена реєстраційна картка.

Важливо враховувати, що коли іноземець надає своє посвідчення особи, то цей документ обов’язково повинен бути переведений на українську мову, а сам переклад бути нотаріально завіреним. При цьому документ в обов’язковому порядку повинен легалізуватися на території України.

Щоб людина не зіткнувся зі складнощами при подачі документів, найкраще проконсультуватися з досвідченими фахівцями в Луцьку. Наші юристи завжди готові допомогти, проконсультувати, а також зробити все можливе, щоб людина якомога швидше отримав статус ПП.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
driving under suspension ontario